İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Oyun Alanı Olan Restoranlar
İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Oyun Alanı Olan Restoranlar

Çocuklarımız evimizin neşesi, başımızın tacı. Hele biraz büyüyüp adım atmaya başladıklarında biraz dillenip de konuşmaya ilk adımı attıklarında ne kadar da tatlı oluyorlar. Hayatımıza girdikten sonra bütün adımlarımız onlara göre atılıyor, bütün planlarımız onlara göre yapılıyor.

Onlar hayatımıza girmeden önce dışarıda bir akşam yemeği yemek ne kadar basit bir durumken onlar hayatımıza girdikten sonra hayatımızın en zor işlerinden birisi olabiliyor. Aman ona dokunmasın, sakın bıçağı almasın, dikkat bardağı düşürmesin derken bir akşam yemeği bile ebeveynler için en zorlu maraton olabiliyor.

Neyse ki çocuk dostu restoranlar bu konuda işlerimizi biraz olsun kolaylaştırıyor. Bu yazımızda hem ebeveynleri hem de çocukları düşünen çocuk oyun alanı olan restoranlardan bahsedeceğiz. Eminiz pek çok ebeveyn gibi siz de bu mekânlara gittikten sonra güzel bir akşam yemeğinin keyfini çıkaracaksınız.

İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Oyun Alanı Olan Restoranlar

Develi Kebap / Ataşehir

Siz Develi’nin enfes kebaplarını yerken çocuklarınızda üst katta oyun ablaları ile oyun odasında eğlenceli vakit geçiriyor olacaklardır. Aklım çocuğumda kalır dediğinizi duyar gibiyiz. Bu konuda da içiniz ferah olsun çünkü istediğiniz her an ekranlardan çocuğunuzu takip edebilirsiniz.

Et-inn Kebap / Kadıköy

Çok kaliteli ve çocuklar için oldukça başarılı bir oyun odasına sahip bir restoran. Oyun odası oldukça kapsamlı ve geniş. Odanın alt katta olması sizi telaşlandırmasın. Hem oyun ablaları hem de sürekli kayıtta olan kameraları ile içiniz rahat ediyor. Ayrıca oyun çağına gelmemiş bebekli aileler de düşünülmüş ve emzirme odası da hizmete sunulmuş.

Mihrabat Korusu / Kısıklı

Eşsiz manzarası yanı sıra çocuk parkı ile aileler için vazgeçilmez bir yer daha. Park içerisinde bulunan oyun alanları, yürüyüş parkuru, süs havuzu ile güzel bir gün geçirmeniz için her şey mevcut. Temiz hava, açık alan, manzara e daha ne olsun?

Sahan Vega / Ataşehir

Çocuk oyun alanını başka bir boyuta taşımış mekân. Onlara bir yelek ve bir aşçı şapkası vererek bir aşçı gibi hissettirmeyi başarıyorlar. Onların elinden çıkan fındık lahmacun ve hamurlar ayrı bir lezzetli.

Çanak Kebap Katmer / Kadıköy

Çocuklarınız ile gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz bir yer daha. İlk bakışta küçük bir mekân gibi görünse de arka bölüm oldukça geniş. Çocuk oyun alanı fazla büyük olmasa da gayet başarılı. Çocuklarınızla ilgilenen oyun ablalarının olması ve gerçekten ilgileniyor olmaları gayet güzel. Çocukları oyun alanında zeyifle oynarken sizler de enfes lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Watergarden / Ataşehir

Ebeveyn ve çocukların birlikte katılacakları güzel bir oyun parkına sahip mekân. Aynı zamanda canlı müzik eşliğinde su gösterisini izlemek de apayrı bir keyif.