Ana sayfa İstanbul Bayrampaşa

ParkAda & AdaPark – Bayrampaşa / İstanbul

Parkların Kralı ParkAda halk adıyla AdaPark, sizler için yapılmış görsel şölen diyebilirim. İçerisindekileri saymaya kalksam akşam olur hep beraber geceye kalır içmeden kafayı buluruz. Bu kadar içten konuşuyorum düşünün. :)

İçerisinde Neler Var?: Luna Parkı, piknik yerleri, göl manzarası, restoranları, kafeleri, bowling salonu, anfi tiyatro, çarşı, yapay köprüleri ve şelalesi, hayvanat bahçesi, otoparkı vs.. bu uzayıp gidiyor. Siz en iyisi resimlere bir göz atın ve hemen arabaya atlayıp soluğu burada alın.

Dip Not: Bayrampaşa Şehir Parkı (AdaPark) ile alakalı yeni gezi yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

ParkAda Resimleri

ParkAda Nasıl Gidilir?

Adres: Kocatepe Mah. Hudut yolu üzeri Kocatepe Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: (212) 640 95 50

Nasıl Gidilir?: Aracınızla gidiyorsanız; Bayrampaşa sapağına girdiğiniz de Otogar yolunu takip edin, Otogar bağlantı yolu tabelalarından ilk sağa saptığınızda park hemen karşınıza çıkacaktır.

Toplu Taşıma Araçları ile ise: Kocatepe metro durağında indiğinizde yürüme mesafesindedir. Konum için tıklayın.

19 YORUMLAR

    • Mehmet bey, Ulaşım bilgilerini referans alarak kendinize bir pilot bölge oluşturabilirsiniz.

    • Pendikten buraya gelmek için: Toplu taşıma ile: Pendik otobüsleri ile Metrobüse kadar gidin. Metrobüs’de Merter’de inin ve Metroya geçin ve Metro Bayrampaşa durağında inin 5dk. yürüme mesafesindedir. İyi gezmeler. :)

  1. Eski Alisamiye'nin karşısında 32M Otobüslerine binerek gidebilirsiniz. / Eğer Arabınızla gidecekseniz, E5 çıkarak Edirnekapıyı geçtikten sonra Bayrampaşa otogar sapağından çıkın, vatan cd. seyrederken ikinci sapak(yıldırım mh. kocatepe sapağından) çıkarak beşinci ışıklardan sola döndüğünüzde parkada karşınıza çıkacaktır.

Comments are closed.