İstanbul Sea Life Akvaryum – Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Sea Life Akvaryum İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yer almaktadır. Aile boyu eğlence için Sea Life Akvaryum ulaşım bakımından da oldukça kolaydır. Özel araçlarınızla ulaşım sağladığınız gibi, Metrobüs, otobüs, metro, Marmaray gibi toplu ulaşım araçlarıyla da ulaşım sağlama kolaylığı var. Hadi gelin bu güzel yere bir göz atalım.

İstanbul Sea Life Akvaryum

Akvaryum da Keşfedeceğiniz çok şey var. Bunlar;

 • 1000 den fazla deniz canlısı, bu 15.000 den fazla deniz canlısı her ülkeye özgü birçok deniz hayvanını bünyesinde barındırmaktadır.
 • Bu sebeple hiç görmediğiniz ve tanımadığınız balık çeşitlerini bir arada ve ya ayrı görme olanağı sunar.
 • 13 farklı çeşit köpek balığı görme olanağı sunar.
 • Bu köpekbalıklarının nasıl ve ne şekilde beslendiğini görebilme imkânı sunar.
 • Dokunma havuzları adı altında ki yerlerde birçok deniz canlısına dokunma imkânı bulmak mümkündür.
 • Ayrıca onları kendi ellerinizle de besleyebilirsiniz. Aile boyu eğlence Sea Life Akvaryum ile daha önce görmediğiniz bu birbirinden farklı deniz yaşamını bir arada görmek mümkündür.

Diğer Alanlar

 • Hediyelik eşya mağazası; Birbirinden değişik oyuncakların, Hediyelik eşyaların, Özel üretilmiş sanat ürünlerinin bulunduğu hediyelik eşya mağazasında dilerseniz kendinize, dilerseniz de sevdiklerinize hediye olarak bir şeyler alabilirsiniz.

Gösteriler

 • Kaplumbağa Sunumu
 • Vatoz Beslemesi
 • Köpek Balığı Beslemesi
 • İnteraktif Kaya Havuzu / Dokunma Havuzu

İstanbul Sea Life Akvaryum - 06 İstanbul Sea Life Akvaryum da çocuklar için özel tasarlanmış alanlar bulmak mümkündür. 14 yaş altındaki çocuklara 18 yaş ve üstü kişilerin refakat etme zorunluluğu vardır. Çocuklar için özel tasarlanmış birçok alan ve onlar için özel aktiviteler, çocuklar için oyun alanları, çocuklar için özel tasarlanmış akvaryum ayrıca tekerlekli sandalye ile kolay bir erişim ve ilerleyiş yapmak mümkündür. Akvaryumun her bölüm ve bölgesi tekerlekli sandalye ile ilerleme yapma özelliğine sahiptir. Özel tasarlanmış alanlar mevcuttur.

Okul veya gruplarla toplu ziyaretlerde bulunmak mümkündür. Toplu ziyaretlerde indirim almakla mümkündür. Ayrıca özel günlerinizi burada kutlama olanağı da vardır. Bunun için rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Aile boyu eğlence Sea Life Akvaryum sizi özel günlerinizde de yalnız bırakmayarak farklı bir eğlence anlayışı sunacaktır.

İstanbul Sea Life Akvaryum onlıne bilet alışında %20 oranında indirim imkânı vardır. Kâra geçmeyi kim istemez ki?

 

İstanbul Sea Life Akvaryum Ziyaret Saatleri

Haftanın 5 günü 10:00 ile 20:00 (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Pazar) arası,

Haftanın 2 günü 10:00 ile 21:00 (Cuma, Cumartesi) arasındadır.

İstanbul Sea Life Akvaryum Fotoğrafları

İstanbul Sea Life Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Kocatepe Mah., Paşa Cad., 34045 -Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: (0212) 640 2740

Özel araçlar ile ulaşım; Tem i kullanarak Hal – Otogar çıkış yolunu kullanarak, Kuru Gıda Hali – Otogar yolundan devam edilir ve Forum İstanbul Alışveriş Merkezine bu şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Ayrıca alternatif yollarlada ulaşım sağlamak mümkündür.

Otobüs ile ulaşım; 32, 32A, 32M, 32T İETT otobüsleriyle ulaşım sağlamak mümkündür.

Metrobüs ile ulaşım; Metrobüste Merter de inerek aktarmalı olarak Atatürk Havaalanı – Yenikapı metrosuna binerek Kocatepe de inerek ulaşım sağlamak mümkündür.

Metro ile ulaşım; yukarıda belirtildiği üzere Atatürk Havaalanı – Yenikapı hattına binerek Kocatepe de inerek ulaşım sağlamak mümkündür.

Marmaray ile ulaşım; Anadolu yakasından gelmek isteyenlerin tercih edeceği ulaşım şeklidir. Anadolu yakasında Marmaraya’a binerek Yenikapı istasyonunda inerek metroya binmek gerekir. Atatürk Havaalanı – Yenikapı metrosuyla Kocateğe de inerek ulaşım sağlamak mümkündür. Aile boyu eğlence Sea Life Akvaryum görüldüğü üzere ulaşımı kolay bir konumdadır.