Ana sayfa İzmir Alsancak

İzmir Kordon Boyu – Alsancak / İzmir

Sakin bir Pazar sabahı gününüze renk katmaya ne dersiniz ? Ailenizle güzel bir sahil yürüyüşünün ardından dışarıda kahvaltı güzel olabilirdi.  Çocuklarınızla çimlerde top oynamak, çimlere uzanıp  güneş ve denizin tadını çıkarmak, eşinizle yakamozu seyretmek için tercih edilecek en iyi yeri konu alıyoruz: KORDON

İzmir’de yer alan Kordon denizin ve hayatın birleştiği bir nokta.Kordon da akşam bir başka güzel. Gemiler, yatlar, vapurlar usulca geçerken sahilden; rüzgarın uğultusu eşliğinde bir bardak kahve günün yorgunluğunu atmak çok iyi bir kaçamak olabilirdi. Kordon Boyu ziyaretçilerini bekliyor.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

İzmir Kordon Boyu Resimleri

İzmir Kordon Boyu Nerede? ve Nasıl Gidilir?

İzmir Otogardan 163 umaralı otobüs le kordona ulaşabilirsiniz.

İzmir Havaalanından Metro ile Alsancak durağında inerek kordona geçiş yapabilirsiniz.

Şahsi arabanızla gidecekseniz aşağıdaki krokiyi inceleyebilirsiniz. Konum için tıklayın.

Ve Son olarak; İzmir Kordon Boyu Gezilecek Yerler‘in güzel bir listesini hazırladık. Mutlaka bir göz atmanızı isterim. :)

3 YORUMLAR

  1. Aslında buradaki bir arkadaşa Kordonun fotğrafını paylaşmak için resim aradım ve maalesef izmirin simgesi Kordonun bir fotoğrafını bulamadım :(

  2. evettt bu yolu takip edip orda görünen gemiye binip denizden kordonun nasıl göründüğüne bakıyoruuzzz tabi gemi içinde kaybolmazsakkk :)))

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.