Ana sayfa Gezilecek Yerler İstanbul Akvaryum – Florya / İstanbul

İstanbul Akvaryum – Florya / İstanbul

17
İstanbul Akvaryum
İstanbul Akvaryum

Herkesin gitmesi, görmesi, gezmesi gereken mükemmel bir yer. Böyle bir balık cenneti yok! Oltayı al, akşama eve boş gitmezsin.. :D Şaka bir yana içerisi tam bir görsel şölen. Sayısız balık türü, sürüngenler, bitki örtüleri ve Cafeleriyle dört dörtlük bir yer diyebiliriz. Şimdi bizim Türk milleti şöyle düşünüyor olabilir; Çünkü gidene kadar bende öyle düşünüyordum. :) İki balık görmek için para mı vereceğiz şimdi?, hele bir de kalabalık Aileyseniz bu düşünce daha da yükseliverir. Ama şöyle bir hesap yaptığınızda hiçte öyle değil. Hem kendiniz hemde çocuklarınız için hiç bir yerde göremeyeceğimiz eşsiz türde balıklar var. Lafı çok uzatmadan İstanbul Akvaryuma göz geçirmeye başlayalım.

Umarım İstanbul Akvaryum yetkilileri bu yazımı okuduklarında “bu bizi övüyor mu?, kötülüyor mu? belli değil” diye düşünmezler. :D Yok yok vallahi övüyorum hatta bedava tanıtımını yapıyorum beğenirseniz iletişim bölümünden hediye biletler kabulümdür. Kendim için değil sitemize girenlere hediye edeceğiz canım. :)

Açılış-Kapanış Saatleri?

Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Saat:  10:00

Hafta içi Son Ziyaretçi Giriş Saati:  19:00

Hafta Sonu Son Ziyaretçi Giriş Saati:  20:00

İstanbul Akvaryum Gezi Videomuz

Daha çok video gelmesi için lütfen bizi motive edin. Youtube Kanalımıza Abone olun.

İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti?

Tek Kişi Yetişkin : 53 TL.

Öğrenci, Öğretmen, Engelli, 65 yaş üstü, Gazi : 35 TL.
(Kimlik gösterilmesi zorunludur.)

Yıllık Geçiş (Yetişkin) : 125 TL.

Yıllık Geçiş (Çocuk) : 95 TL.

3 kişilik aile :  135 TL.

4 kişilik aile : 170 TL.

4 Kişilik Aileye Ek Her Kişi İçin : 35 TL.

 Fiyat Güncellenme Tarihi: 18  Temmuz 2016

İstanbul Akvaryum Resimleri

İstanbul Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir?

Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz.

Metrobüs ile: Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor. Bize en yakın metrobüs durakları : Sefaköy, Florya – Bağlar, Cennet mah.

Otobüs ile: İETT’nin BN1 Halkalı – Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece – Eminönü hattı otobüsleri’ni kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inip bize ulaşabilirsiniz.

Gebze’den Harem minibüsü ile: Uzunçayır’da inip, Uzunçayır’daki metrobüs durağından metrobüse binip Sefaköy durağında ineceksiniz. Sefaköy durağının hemen yanında duran Florya minibüsleri ile İstanbul Akvaryum’a ulaşabilirsiniz. Konum için tıklayın.

Cevap bırakın

17 Yorumlar Açık "İstanbul Akvaryum – Florya / İstanbul"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Սերճան
Ziyaretçi

İnanılmaz pahalli fiyatlar

Hayal
Ziyaretçi

Bu gün sizin tarif etdiyiniz kibi gittim. Fakat Yeni Bosnadan otobüsler belli bir aralıkla ve belli saatlarda gider (9.00, 12.00, 14.30 kibi) ve daha çok pahaya mal oluyor. Dönüşde ise akvaryumdan bir sonrakı durakdan BN1 ve BN2 ile Emiönüne geldim. Ve zaten hemin hatlar sahil yolu ile geri Florya Akvaryuma gidiyor. Bana kalırsa Emiönüm BN1, BN2 en garantilisi. Orada sorun söylereler nereden kalkacağı. Tek sefer, kısa yol ve daha uvuz.

fatoş
Ziyaretçi

Evet cok güzel tam bir kazık fiyatlar turiste göre hoş florya çevresi tamamen turist bence. Hele bir pamuk şekeri 3 lira gectim onu lokantaya giriyorsunuz menude istediginiz yemek 55 tl hadi diyorsunuz nalet olsun cocugun gonlu olsun hesap bir geliyor 84 tl niye siz istemediginiz halda masaya gelen ikram sandiginiz tereyag peynir bir somun büyüklüğünde lavas bardaginiza konulan yarim bardak su bile ücretli benim aklım almadi kazığı yedik bir kere aklı alan gitsin haa not. Florya civarinda avmler cafeler zaten uçuk diye uğradıkları için 55tl ye neyse katlanalim dedim.