Ana sayfa Gezilecek Yerler İstanbul Akvaryum – Florya / İstanbul

İstanbul Akvaryum – Florya / İstanbul

17
İstanbul Akvaryum
İstanbul Akvaryum

Herkesin gitmesi, görmesi, gezmesi gereken mükemmel bir yer. Böyle bir balık cenneti yok! Oltayı al, akşama eve boş gitmezsin.. :D Şaka bir yana içerisi tam bir görsel şölen. Sayısız balık türü, sürüngenler, bitki örtüleri ve Cafeleriyle dört dörtlük bir yer diyebiliriz. Şimdi bizim Türk milleti şöyle düşünüyor olabilir; Çünkü gidene kadar bende öyle düşünüyordum. :) İki balık görmek için para mı vereceğiz şimdi?, hele bir de kalabalık Aileyseniz bu düşünce daha da yükseliverir. Ama şöyle bir hesap yaptığınızda hiçte öyle değil. Hem kendiniz hemde çocuklarınız için hiç bir yerde göremeyeceğimiz eşsiz türde balıklar var. Lafı çok uzatmadan İstanbul Akvaryuma göz geçirmeye başlayalım.

Umarım İstanbul Akvaryum yetkilileri bu yazımı okuduklarında “bu bizi övüyor mu?, kötülüyor mu? belli değil” diye düşünmezler. :D Yok yok vallahi övüyorum hatta bedava tanıtımını yapıyorum beğenirseniz iletişim bölümünden hediye biletler kabulümdür. Kendim için değil sitemize girenlere hediye edeceğiz canım. :)

Açılış-Kapanış Saatleri?

Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Saat:  10:00

Hafta içi Son Ziyaretçi Giriş Saati:  19:00

Hafta Sonu Son Ziyaretçi Giriş Saati:  20:00

İstanbul Akvaryum Gezi Videomuz

Daha çok video gelmesi için lütfen bizi motive edin. Youtube Kanalımıza Abone olun.

İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti?

0-2 Yaş: Ücretsiz!

Tek Kişi Yetişkin : 69 TL.

Öğrenci, Öğretmen, Engelli, 65 yaş üstü, Gazi : 44 TL.
(Kimlik gösterilmesi zorunludur.)

Yıllık Geçiş (Yetişkin) : 125 TL.

Yıllık Geçiş (Çocuk) : 95 TL.

3 kişilik aile :  159 TL.

4 kişilik aile : 199 TL.

4 Kişilik Aileye Ek Her Kişi İçin : 35 TL.

 Fiyat Güncellenme Tarihi: 19 Haziran 2018

İstanbul Akvaryum Resimleri

İstanbul Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir?

Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz.

Metrobüs ile: Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor. Bize en yakın metrobüs durakları : Sefaköy, Florya – Bağlar, Cennet mah.

Otobüs ile: İETT’nin BN1 Halkalı – Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece – Eminönü hattı otobüsleri’ni kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inip bize ulaşabilirsiniz.

Gebze’den Harem minibüsü ile: Uzunçayır’da inip, Uzunçayır’daki metrobüs durağından metrobüse binip Sefaköy durağında ineceksiniz. Sefaköy durağının hemen yanında duran Florya minibüsleri ile İstanbul Akvaryum’a ulaşabilirsiniz. Konum için tıklayın.

17 YORUMLAR

  1. Bu gün sizin tarif etdiyiniz kibi gittim. Fakat Yeni Bosnadan otobüsler belli bir aralıkla ve belli saatlarda gider (9.00, 12.00, 14.30 kibi) ve daha çok pahaya mal oluyor. Dönüşde ise akvaryumdan bir sonrakı durakdan BN1 ve BN2 ile Emiönüne geldim. Ve zaten hemin hatlar sahil yolu ile geri Florya Akvaryuma gidiyor. Bana kalırsa Emiönüm BN1, BN2 en garantilisi. Orada sorun söylereler nereden kalkacağı. Tek sefer, kısa yol ve daha uvuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.