Kuğu Köy (Alibaba Garden) - Tuzla
Kuğu Köy (Alibaba Garden) - Tuzla

Kuğu Köy, Tuzla bölgesinde nerede olduğu merak edilen ve asıl adı Alibaba Garden olan bu mekana son zamanlarda oldukça rağbet görmeye başladığını söylesek pek de yalan olmaz sanırım.

Kusursuz bir deneyim ve şehrin karmaşasından kaçıp kurtulmanın getirdiği avantajlarla siz de bu eşsiz mekânda ayrıcalıklarla dolu seçeneklere ulaşmak ister misiniz? O halde birbirinden özel imkânları ve çok daha fazlasını değerlendirmeye başlayalım!

Kısa bilgi: İstanbul’daki Tarihi Müzeler hakkında detaylı bilgi isterseniz bu gezi listemize de mutlaka bir göz atın.

Kuğu Köy’den Kısa Bir Video

Daha fazla video gelmesi için lütfen Youtube Kanalımıza Abone olun. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Kuğu Köy (Alibaba Garden) Hakkında Bilgiler

Alibaba Garden, Tuzla’da insanların farklı bir deneyim yaşayabileceği eşsiz bir mekân olarak değerlendirilmektedir. Sadece yemek sunumu değil kendine has ortamı ve kaliteli fırsatları sunuyor olması da bu harika noktanın dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi.

Kuğu Köy Tuzla
Kuğu Köy (Alibaba Garden) – Tuzla

Şehrin karmaşasından kaçıp kurtulmak isteyenler için ideal bir alternatif olarak değerlendirilebilecek olan Alibaba Garden’da siz de kusursuz bir deneyimin keyfini sürmek ister misiniz? O halde aşağıda sıralanan bütün çözümlere daha yakından bir göz atın!

Kahvaltı Servisi

Kuğu Köy Nerede ve Kahvaltı Servisi
Kuğu Köy Nerede ve Kahvaltı Servisi

Sevdiklerinizle bir hafta sonu kaçamağı yapmak istediğinizde en ideal seçeneklerden bir tanesi hiç şüphesiz Kuğu Köy olacaktır. Yeşillikler içerisinde kusursuz fırsatlar sunmayı başaran mekân aynı zamanda lezzet konusunda da harikalar yaratır. Doğal kahvaltılıklar, taze ürünler ve ihtiyaç duyduğunuz bütün besleyici unsurları bir masada sizlere servis ediyor. Üstelik kusursuzluğu da sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyor.

Çocuklar için Eğlence Alanları

Kuğu Köy - Tuzla
Kuğu Köy – Tuzla

Kuğu Köy, aileler için başarılı bir mekân olması kadar çocukların da güvenle koşup eğlenebilecekleri harika bir yer olmayı başarıyor. Bu nedenle de çocuklu aileler için kusursuz bir deneyim yaşamanın mümkün olduğunu unutmamalısınız.

Çocukları düşünerek planlanan alanda çocuklar eğlenirken aileler de kusursuz bir eğlencenin fırsatlarından faydalanmayaı başarıyor. Lezzet, doğallık ve çok daha fazlası için siz de Alibaba Garden adıyla bilinen bu mekânı deneyimlemelisiniz.

Açık Alan Organizasyonları

Kuğu Köy – Tuzla hafta sonu kaçamaklarınızın yanı sıra en özel anlarınızın da kusursuz bir deneyime dönüştüğü yerlerden bir tanesi haline geliyor. Bu nedenle de kaliteli zaman geçirmek ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek çok özel fırsatlar sunuyor.

Siz de kına, düğün ve nişan gibi en önemli anlarınız için enfes bir mekân arıyorsanız mutlaka Kuğu Köy ayrıcalıklarını değerlendirmelisiniz. Bu seçenekle sıra dışı bir deneyim yaşayabileceğinizi unutmayın.

Yemek ve Kahvaltı Ücretleri: 2023

Önemli bilgi: Buraya geldiğinizde önce sıra beklemeniz lazım en fazla 1 saat oturabiliyorsunuz, her +15dk ekstra para ödeniyor. Yemeğinizi bu saat aralığınızda bitirmeniz gerekli.

Ziyaret saatleri: Tuzla’da bulunan Kuğu Köy, haftanın her günü sabah 08.00 ile gece 00.00 arasında hizmet veren bir mekân. Mekâna girişler ücretsiz olsa da burada zaman geçirirken bir şeyler yiyip içmek gerekir. Bu nedenle de tercih edeceğiniz hizmetlere bağlı olarak ödeyeceğiniz ücretler farklılaşmaktadır.

Kahvaltı Ücreti: Kişi başı 260 TL. gibi bir ücrete serpme kahvaltı verilmekte.

Yemek Ücretleri: Söylenen siparişe göre değişkenlik gösterse de Menülerde Ortalama: 120 TL. ila 160 TL. arasında bir ücret söz konusu.

Kuğu Köy (Alibaba Garden) Ulaşım

Adres: Tepeören, Siper Sk. No:1, Pk: 34940 – Tuzla / İstanbul

Telefon: 0534 088 55 25

Nerede?: Tuzla Tepeören Mevkii’nde bulunan Alibaba Garden, Okan Üniversitesi’ne sadece 500 metre uzaklıktadır.

Nasıl gidilir?: İstanbul’da yaşayanlar için ideal bir mekân olarak değerlendirilebilecek olan Kuğu Köy Tuzla’ya ulaşmak için ister toplu taşımayı ister özel araçlarınızı tercih edebilirsiniz. Özel aracınızla geldiğinizde otoparkı kullanarak aracınızı kolaylıkla park edebileceğinizi unutmamalısınız.

Konum Bilgisi