Ana sayfa İstanbul Beykoz

Kulindağ Dağ Evi | Nerede, Konaklama ve Kahvaltı Ücreti – İSTANBUL

Kulindağ Dağ Evi - Beykoz
Kulindağ Dağ Evi - Beykoz

İstanbul’un Beykoz ilçesi sınırlarında bulunan Kulindağ Dağ Evi, doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenlere kahvaltı ve konaklama olanağı tanıyan harika bir yer desek çok ta yanlış olmaz sanırım. Özellikle de şehrin karmaşasından ve insan kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için bu mekân oldukça özel.

Siz de kusursuz bir deneyim yaşarken İstanbul’un saklı kalmış cennetlerinde zaman geçirmek mi istiyorsunuz? O halde Kulindağ Dağ Evi’nde size özel bir deneyim yaşamanın tam zamanı. Ağaçlar ve farklı canlı türleri içerisinde olmanın size getireceği ayrıcalıkları fazlasıyla hissedebileceksiniz.

Kısa bilgi: Beykoz‘un bilinmeyen yerlerini ilk keşfeden sen olmak istersen; Beykoz’da görmeniz gereken yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın. :)

Kulindağ Dağ Evi Hakkında Kısa Bilgiler

Doğanın kalbinde ve doğallığı her anlamda hissettirmeyi başaran bu mekân İstanbul’un az bilinen güzelliklerinden bir tanesi. Konaklamak, yeme – içme ve kamp ve kafa dinlemek için çok ideal bir seçenek olan Kulindağ Dağ Evi sayesinde harika bir deneyim yaşayabileceğinizi söylemeliyiz.

Kulindağ Dağ Evi Bungalov
Kulindağ Dağ Evi Bungalov

Eğimli bir arazi üzerinde inşa edilmiş olsa da terası ve sunduğu manzara bu harika işletmede olmayı çok özel kılıyor. Bu nedenle de henüz kimsenin farkında varmadığı bu güzelliği ilk deneyimleyenlerden biri olmalısınız. Peki, bu harika mekânda sizi bekleyenler neler?

Bungalovda Konaklama

Kulindağ Dağ Evi Konaklama
Konaklama

Bungalov odalarda konaklama imkânı sunan bu harika mekânda doğallığı her anlamda hissedeceğinizi söylemeliyiz. Neden mi? Çünkü mekânın sadece bungalov konaklaması sunmadığı ve konseptinin hakkını verdiği de bir gerçek.

Bu nedenle geleneksel bir konaklama arzu edenler için çok çok ideal. Öte yandan betondan sıkılanlar için de adeta bir kurtuluş olarak kabul ediliyor. Çünkü TV, buzdolabı ve minibar dahi yok. Bu da kendinizi gerçek anlamda doğada hissetmenizi sağlıyor.

Yemek ve Kahvaltı Deneyimi

Kulindağ Dağ Evi Kahvaltı
Kulindağ Dağ Evi Kahvaltı Ücreti

Kulindağ Dağ Evi’nde konaklamak istemiyor olsanız bile burada tadacağınız lezzetler sizi mekânın müdavimi yapacak en önemli konulardan bir tanesi.

Bu nedenle de köy peyniri, tereyağı, bal ve reçel çeşitleriyle doğallığı fazlasıyla hissedeceğinizi tekrar etmek gerekiyor. Mevsiminin en taze lezzetlerini size sunarken aynı zamanda eşsiz bir seçim yapmak da mümkün oluyor.

O halde vakit kaybetmeden seçiminizi yapmalı ve burada zaman geçirmek için takviminizi ayarlamalısınız.

Çalışma Saatleri ve Kahvaltı Ücretleri: 2022

Kulindağ Dağ Evi, 7/24 hizmet alabileceğiniz bir işletme olarak dikkat çekiyor. İşletmenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de bu zaten. Ama yeme – içme konusunda belirli saatler var.

Açık büfe kahvaltısı: 9:30 – 13:30 kadar devam ediyor.

Kişi başı kahvaltı ücreti: 220 TL.

Kulindağ Dağ Evi Ulaşım

Açık Adres: Mahmutşevketpaşa, Kibrit Çıkmazı No:6, Pk: 34829 – Beykoz / İstanbul

Telefon: 0850 302 02 99

Nerede?: TEM Otoyolu’ndan Kavacık çıkışında ayrılarak Riva yönne doğru ilerleyiniz. Mahmut Şevket Paşa tabelasını gördüğünüzde sağa sapınız. 2,5 km ileride Mahmut Şevket Paşa köyüne vardıktan sonra Alibahadir yolunda ilerleyiniz.

Nasıl gidilir?: Kibrit Çıkmazı’na doğru saptığınızda 300 metre ileride Kulindağ’a ulaşacaksınız. Kulindağ’a otobüsle gelmek istediğinizde 136, 136R ve 136Z numaralı hatları tercih edebilirsiniz.

Konum Bilgisi