Marmaris Gece Hayatı | Club ve Barlar Sokağı

Marmaris Barlar Sokağı | Club ve Gece Hayatı
Marmaris Gece Hayatı | Club ve Barlar Sokağı

Marmaris tatil beldesinde yoğun ilgi gören mekanların başında Club ve Barlar sokağı geliyor. Bizde Marmaris gece hayatı denildiğinde yerli ve turistlerin akın ettiği mekanları tek tek sizler için listelemek istedik.

Kısa bilgi: Marmaris‘in bilinmeyen yerlerini ilk keşfeden sen olmak istersen; Marmaris Gezilecek Yerler listemize de mutlaka bir göz atın. :)

Marmaris Gece Hayatı Club ve Barlar Sokağı

Peki, Marmaris tatiliniz sırasında tercih edebileceğiniz club ve barla hangileridir? Şimdi gelin, Marmaris gece hayatını tüm detayları ile inceleyelim.

1. Club Areena – Barlar Sokağı

Club Areena
Club Areena

Türkiye’nin en büyük açık hava diskosu olma özelliğine sahip olan Club Areena, 2004 yılında Kamil Issı tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı birçok yıldızı ağırlayan Club Areena, eğlence hayatınızı renklendirecek. 3000 kişilik kapasitesi olan Club Areena, saat 3’te çılgın köpük partisi ile kapanmaktadır. – Konum Bilgisi.

Adres: Tepe Mahallesi 39. Sokak No 125 – Marmaris

Çalışma Saatleri: 22:00 – 03:00

2. Backstreet – Barlar Sokağı

Backstreet Club - Marmaris Barlar Sokağı
Backstreet Club – Marmaris Gece Hayatı

Barlar Sokağı’nda adeta karnavala dönüşen ortamıyla Marmaris’in en eski ve hareketli noktalarından bir tanesi. Üstelik burada gerçekleşen partiler de oldukça özel anlara sahne oluyor.

Göz kamaştıran ışık ve müzik şovlarının yanında bu mekân bölgede tam anlamıyla bir cazibe merkezine dönüşüyor. Eşsiz ambiyansı ve enerjik ortamıyla bu mekânda zaman geçirmek bölgedeki en özel deneyimlerden biri. – Konum Bilgisi.

Adres: Tepe, 39. Sk. No:123, 48700 – Marmaris

Çalışma Saatleri: 21:00 – 04:00

3. Joy Club – Barlar Sokağı

Joy Club - Marmaris Gece Hayatı
Joy Club – Marmaris Barlar Sokağı

Marmaris Barlar Sokağı’nda mükemmel bir eğlence deneyimi sunan Joy Club her gece çeşitli partiler düzenlemektedir. Son derece popüler bir mekan olan Joy Club, kaliteli müzik ve hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

Gençlerin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Joy Club ile eğlencenin tadına varabilirsiniz. Dj Tolgah öncülüğünde müziğin tadını çıkartmak için yaz aylarında Joy Club’u tercih edebilirsiniz. – Konum Bilgisi.

Adres: Tepe Mahallesi Barlar Sokağı, 39. Sk. No:103, 48700 –  Marmaris / Muğla

Çalışma Saatleri: 21:00 – 04:00

4. Club Budha Bar Marmaris

Club Budha Bar
Club Budha Bar Marmaris

Bir eğlence mekanından tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan Buddha Bar, son derece geniş ve ferah bir mekandır. Büyük metrekarelik bir alan üzerinde kurulmuş olan Buddha canlı müzik severlerin uğrak mekanlarından bir tanesidir. Marmaris gece hayatı denildiğinde akla gelen sayılı mekanlardan.

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin satışı yapılmaktadır. Herhangi bir giriş ücreti talep edilmemektedir. – Konum Bilgisi.

Adres: Tepe, 39. Sk. No:26, 48700 – Marmaris / Muğla

Çalışma Saatleri: 14:00 – 03:30

5. Yali Beach Club Marmaris

Yali Beach Club Marmaris
Yali Beach Club Marmaris

Marmaris’teki en kaliteli ve güvenilir mekanlar arasında yer alan Yali Beach Club, kaliteli müzik anlayışına sahip olan bir mekandır. Temiz bir ortama sahip olan Yali Beach Club’ta her zevke hitap eden müziklere rastlamak mümkün.

Marmaris’e gelen kişilerin mutlaka ziyaret etmesi gereken uygun fiyatlı bir mekandır. – Konum Bilgisi.

Adres: Çıldır, 48700 – Marmaris / Muğla

Çalışma Saatleri: 09:00 – 01:30