Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

İzmir Çeşme‘de denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Çeşme plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Paşalimanı Plajı. Paşalimanı plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz..

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Paşalimanı Otel

Paşalimanı Otel
Paşalimanı Otel

Öyle ahım şahım bir otel değil ama yerden yere vurulacak bir otel de değil. 2 yıldızlı küçük standart bir otel. Çeşme’ye gelip oteli sadece konaklamak için düşünenleri hem yeterli bir hizmetle hem de uygun fiyatlarla karşılıyor. Yaklaşık 500 metre yakınında bulunan anlaşmalı beaceh herhangi bir ücret ödemeden girebiliyorsunuz. Ayrıca biraz tepede konumlanması sayesinde güzel bir manzarası var. Odalar biraz küçük. Titizlik hastası değilseniz odalar kalınabilecek temizlikte. Personel ise elinden geleni yapmaya çalışıyor ve yardım sever.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,5/10 ve 4,0/5

Oda Fiyatı: 100-200 Lira

Telefon: 0232 717 17 57

Adres: Ardıç Mah. 5439. Sk. Sanatkarlar Sitesi No:1, Paşalimanı / Çeşme / İZMİR

2- Pasha Port Otel

Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama – Pasha Port Otel

Taş binadan oluşan ve bahçesinde havuzu bulunan otel sahile yaklaşık 150 metre uzaklıkta bulunuyor. Merkeze ve sahile yakın konumu ile tercih edebileceğiniz otel hem mavi hem de yeşilin en güzel renklerini barındıran bir manzaraya sahip. Odaları ferah ve geniş. Ayrıca hem odalar hem de ortak kullanım alanları tertemiz. Otel sahibi ve çalışanlar gayet ilgili, nazik ve yardım sever insanlar. Fiyat ve hizmet açısından verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar aldığınızı söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,3/10 ve 4,0/5

Oda Fiyatı: 300 – 400 Lira

Telefon: 0232 717 02 00

Adres: Ardıç Mahallesi, 5445 Sok.No 73, Çeşme / İZMİR

3- Altı Oda

Paşalimanı Plajına Yakın Otel ve Konaklama – Altı Oda

Birbirinden güzel 6 şirin oda ile hizmet veren butik otel Paşalimanı’nın eşsiz doğası ve sakinliği içinde hizmet veriyor. Paşalimanı sahiline 100 metre uzaklıkta bulunuyor. Tatilinde sessiz ve sakin bir ortam arayanların tercih edebileceği bir otel. Otelin kendine ait bir havuzu ve terası bulunuyor.  Konumu ile hem Çeşme hem de Alaçatı’ya yakın. Dilerseniz araç ya da dolmuşlar 15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,3/10 ve 4,5/5

Oda Fiyatı: 600 – 1000 Lira

Telefon: 0506 505 47 50

Adres: Ilıca Mahallesi, 5438 Sok.52/3 Çeşme / İZMİR

4- Rooms Exclusive Hotel

Rooms Exclusive Hotel
Rooms Exclusive Hotel

Aldığı 5 yıldızı sonuna kadar hak eden bir otel. Anlatmaya nereden başlasak bir türlü karar veremedik. Öncelikle konum mükemmel. Ilıca Plajına 2-3 dakika yürüme mesafesinde. Gerçi otelin havuzunu gördükten sonra plaja gitmek istemeyebilirsiniz. O derece güzel ve temiz bir havuz. Muhteşem bir manzarası olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Gelelim personel ve hijyen konularına. Temizlik konusunda gözünüz asla arka kalmıyor. Personelleri ise oldukça kibar ve düzgün. Neredeyse aklımdan çıkıyordu; otelin kendi aracı var ve gün içerisinde Boyalık Plajına sizi getirip geri götürüyor.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,7/10 ve 4,8/5

Günlük Oda Fiyatı: 350 – 750 Lira

Telefon: 0850 305 1835

Adres: Celal Bayar Mahallesi, 5193. Sk. 15/A, Çeşme / İZMİR