Ulus Parkı | Nerede, Ziyaret, Kahvaltı Fiyatları – İstanbul

Ulus Parkı
Ulus Parkı

İstanbul’un belki de en güzel manzaralarından birine sahip olan Ulus Parkı, İstanbul Boğazı’na tepeden bakabileceğiniz bir yerde ikamet ediyor. Ulus Parkı’nın bu kadar beğenilmesinin en önemli nedeni manzarası.

Ayrıca yemyeşil ağaçların içinde oluşu cazibesini arttırıyor. Pazar günleri çok kalabalık olan Parka imkanınız var ise hafta içi gitmenizi öneriyoruz. Çocuğunuzla birlikte güzel ve huzurlu vakit geçirmek isterseniz burası favori yerini olabilir.

Parkın içindeki cafe de çocuğunuzla güzel bir yemek yiyebilir ve manzaranın temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Önemli Bilgi: İstanbul’un keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve ada plajlarında yüzmek istiyorsanız İstanbul’da gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Ulus Parkı için çektiğimiz video

Burayı dünya gözüyle izlemek isterseniz videomuzu mutlaka bir göz atın. Daha çok video gelmesi için lütfen Youtube Kanalımıza Abone olun.

Ulus Parkı Kahvaltı Fiyatları: 2023

İlk girişte sizi bir cafe karşılayacak burada günün her saati yeme-içme servisi yapılmaktadır. Pazar Kahvaltı & Brunch günüdür.

Ücreti Kişi başı 450 TL civarındadır.

Ulus Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres:  Kuruçeşme Mahallesi, Adnan Saygun caddesi, 34345 – Beşiktaş / İstanbul

Nasıl gidilir?: Toplu taşıma araçları ile ulaşım şekilleri: DT1 ve DT2 hat numaralı otobüsler ile, ayrıca Beşiktaş ve Zincirli kuyu metrobüs güzargahından geçen U1 hat numaralı otobüsler ve Kabataş dan hareket eden İETT otobüs seferlerinden olan 58UL hat numaralı otobüslere binerek Çamlıtepe durağından indikten sonra bu güzel mekana ulaşabilirler.

Araç ile: Pak Ortaköy üzerinden Etilere kadar giden Adnan Saygun caddesi üzerinde yer almakta. Eğer Ortaköy tarafından gelmeyi düşünüyorsanız Levent’e doğru giderken sağ tarafta yer almaktadır. Levent tarafından gelecek olanlar ise Akmerkez’i gördükten sonra, hemen sağ taraftaki caddeye girdikten sonra yaklaşık 1 Km kadar ilerledikten sonra parka ulaşabilirsiniz. ve bunlara ek olarak aşağıdaki harita üzerinden de direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

  1. Adnan Saygun Cad., Etiler,
  2. Taksim’den DT2 No’lu İETT otobüsleriyle ,
  3. Araçla, Akmerkez’den Ortaköy’ü Etiler”e bağlayan Ulus yönüne giden yolu  ’Adnan Saygun Caddesini takip ederek buraya ulaşabilirsiniz.

Konum Bilgisi