zorlu center
zorlu center

Yine İlk ve Tek tanıtımını bizim yaptığımız yeni bir yer daha. Aslında Avm tanımı pek yapmıyoruz ama Zorlu Center ‘e Avm Demek biraz hakaret olsa gerek. Her köşesiyle sizi büyüleyen eşsiz bir tasarımı var.

Alış veriş merkezine ilk girdiğinizde karşınıza klasik boş beton yapılar görmeyi bekliyorsunuz ama bunu yapmak yerine her buldukları köşeyi çiçek bahçesine çevirmişler aslında çok ta güzel yapmışlar. Teras katına çıktığınızda ise resmen büyüleniyorsunuz, yerler yapay göllerle süslenmiş, Işıklarla çevrilmiş bir orman ve bu ormanın bahçesine en güzel cafeler  kurulmuş sanki. Türkiye de böyle yapılar görmek gerçekten gurur verici. En kısa zamanda ziyaret etmenizi  öneririz.

Zorlu Center – Alış Veriş Merkezi

Zorlu Center’ın diğer fonksiyonları olan Performans Sanatları Merkezi, Raffles Otel, rezidanslar ve ofislerle birlikte güçlü sinerji yaratarak, ilk defa Türkiye’de açılan mağazaları, iddialı gurme ve açık meydan konseptiyle Zorlu Center AVM,sadece İstanbul’un değil Avrupa’nın da en çekici alışveriş merkezlerinden biri olarak konumlanıyor.

66.600 m2’lik kiralanabilir alanda yaklaşık 180 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık – yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip Zorlu Center AVM, toplamda 105.000 m2 alana inşa edildi.

9.600 m2’lik mağazasıyla Beymen kapılarını bu kez çok farklı bir konsept ile müşterilerine açıyor.

Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry Türkiye’de kendi mağazalarında ilk kez müşterileriyle buluşuyor. Lüks butik alışveriş keyfi yaşatan markaların yanı sıra, tüm konseptlerini içinde barındıran H&M 3.000 m2’de moda severleri buluşturuyor.

Zorlu Center AVM gurme konseptiyle de fark yaratıyor. Türkiye’de ilk defa gurme severlerle buluşan Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen ve Morini dünyaca ünlü ve ödüllü aşçılarıyla dünyanın dört bir yanından farklı lezzetleri müşterilerine sunuyor.

Yeni geliştirilen aydınlatma teknolojisiyle Zorlu Center AVM’nin kapalı katlarındaki ışık sistemi gün ışığının değişimlerine göre düzenleniyor. Meydanda ve yürüme yollarındaki kar ve buzlanmaya karşı eritme sistemi ziyaretçilere uygun hava koşulları sunarak, açık alandaki butik alışveriş deneyimini şehrin yeni meydanı Zorlu Center AVM’ye taşıyor.

Zorlu Center AVM, 1.600 kişilik 2 adet VIP toplamda 14 adet salonu ile sinema tutkunlarına alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.

İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center AVM, Levazım ve Zincirlikuyu’ya yürüme mesafesinde yer alıyor.

Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM’ye gelebiliyor.

Zorlu Center Light Festival Görüntülerimiz

13-29 Kasım arası gerçekleştirilen light festival görüntülerine mutlaka göz atmanızı öneririz. Burası hakkında da sizler için ufak bir bilgi olmuş olur.

Zorlu Center Mağzalar

Aeropostale, Apple Store, Arçelik, Beeline, Bernardo, Beymen, BilStore, Burberry, Burger King, Bvlgari, Cacharel, Calzedonia, Çıtır Usta, Darty, Dior, Dolce&Gabbana, Eataly, English Home, Esse, Fendi, Gap, Gizia, Godiva, Günaydın, H&M, Imaginarium, İpekyol, Jamie Oliver, Joker-Jokerland, Kiğılı, Köfteci Ramiz, Koton, Lacoste, Lanvin, Louis Vuitton, Mango, Masa Restaurant, Michael Kors, Miu Miu, Morini, Mothercare, NG Style, Nusr Et Burger, Paşabahçe, Penti, Perspective, Prada, Ramsey, Rebul, Remzi Kitapevi, Roberto Cavalli, Saat&Saat, Sarar, Sony, Tommy Hilfiger, Toms Kitchen, Tory Burch, Twist, Us Polo Assn, Vakko, Valentino, Yargıcı, Yves Saint Laurent

Zorlu Center AVM Resimleri

Zorlu Center AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Levazim Mah. Koru Sok. No:2, 34340 – Beşiktaş / İstanbul

Telefon: (0 212) 444 9496

Nasıl Gidilir?: Metrobüs Zincilikuyu durağından ve metro bağlantılarının bulunduğu bu tünelden zorlu center’e ulaşabilirsiniz. Levazım ve Zincirlikuyu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.

Araç İle: Avrupa yakasından geliyorsanız E5 üzerinden Boğaza doğru ilerleyin, köprüye gelmeden hemen önce Zincirlikuyu sapağından girin ve Plaza otelin önündeki kavşaktan levent tarafına dönün hemen karşınıza çıkacaktın.

Anadolu yakasından geliyorsanız köprünün çıkışına doğru beşiktaş Zincirlikuyu sapağından girin, levent’e doğru veya levazım yolundan girerek ulaşabilirsiniz. Resimler bölümündeki özel krokiye de göz geçirebilirsiniz.

Otobüs Hatları:
122B YENİDOĞAN – MECİDİYEKÖY
122D TAŞDELEN CUMHURİYET MAHALLESİ – MECİDİYEKÖY
25T SARIYER – TAKSİM
29 PINAR MAHALLESİ – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS
29A DERBENT MAHALLESİ – BEŞİKTAŞ
29C TARABYAÜSTÜ – KABATAŞ
29D FERAHEVLER – KABATAŞ
29P POLİGON MAHALLESİ – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS
29İ MASLAK GAZETECİLER SİTESİ – BEŞİKTAŞ
36L MESCİDİ SELAM-BEŞİKTAŞ
40B SARIYER – BEŞİKTAŞ
41E AYAZAĞAKÖYÜ – KABATAŞ
41M AYAZAĞAKÖYÜ – MECİDİYEKÖY
42M BAHÇEKÖY – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS
42Z KAZIMKARABEKİR – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS
49Z YEŞİLPINAR – 4.LEVENT – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS
58UL ULUS MAHALLESİ – KABATAŞ
62 KAĞITHANE – KABATAŞ
63 KAĞITHANE – ÇELİKTEPE – KABATAŞ