Babalu Aktif Eğlence Parkı - İstanbul
Babalu Aktif Eğlence Parkı - İstanbul

Babalu Aktif Eğlence Parkı 1.350 metrekarelik bir alana kurulmuş, çocukların sınırsız enerjilerini diledikleri gibi kullanacakları, farklı ve değişik oyun ünitelerinin bulunduğu, geniş ve kapalı bir oyun eğlence merkezidir.

Oyun üniteleri Almanya‘dan ithal edilip ,sağlığa zarar vermeyecek bütün kontrolleri  Avrupa standartlarında kabul edilmiş TÜV tarafından da onaylanmıştır.. 2-12 yaş arası her çocuğun hava şartları ne olursa olsun güvenli bir şekilde oynaması için donatılmış. Havalandırması da alerjisi olan çocuklar baz alınarak en iyi şekilde yapılmış.

Kısa bilgi: İstanbul içerisinde buraya benzer İstanbul’daki eğlence merkezleri ve lunaparklar arıyorsanız bu listemize de mutlaka bir göz atın.

Babalu Aktif Eğlence Parkı

Babalu Aktif Eğlence Parkı her ne kadar çocuk parkı olup çocuklara hitap etse de, ailelerin de çok rahat ettikleri bir yer. Çocuklar oynayıp eğlenirken biz anne babalar da onların güvenli bir şekilde oynamasının rahatlığıyla oturup onların nasıl eğlendiğini izleyebilir, çayınızı kahvenizi yudumlayarak eşiniz dostunuzla sohbet edebilir ya da kablosuz internetiyle zaman geçirebilir, kitap ve gazete okuyabilirsiniz.

Babalu Aktif Eğlence Parkı Haritası
Babalu Aktif Eğlence Parkı Haritası

Çocuklar hep oynamak, zıplamak, eğlenmek isterler ancak anne babalar da peşlerinde koşturmaktan yoruldukları için arada dinlenip rahat etmeye zamanları olsun isterler, işte bu noktada bu park sesimizi duymuş olmalı ki tam bunu gerçekleştiriyor.

Yemek sorununu da en güzelinden düşünmüşler, kafeteryasında sağlıklı lezzetli ev ürünlerini gayet makul fiyatlarla alıp hem çocuğunuz hem siz gönül rahatlığıyla yiyebilir, çocuklar kaldığı yerden oyuna devam edebilirler.

Babalu Park - İstanbul
Babalu Park – İstanbul

Önemli Bilgi: Çocuklarla birlikte gelen ailelerden ve öğretmenlerden giriş ücreti alınmayacaktır.

Babalu Aktif Eğlence Parkı’nın en güzel tarafı da burada çocuklarınızın doğum günü partisini de yapıp onlar arkadaşlarıyla oynarken siz de keyifle onları izleyip lafınız kesilmeden rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Oyun alanındaki ünitelerden bazıları: 1.500 metre demirden kurulmuş Üç Katlı Oyun Kulesinde üç kaydırak, top havuzları, tüneller ve top tabancaları bulunuyor.

Babalu Park Go Kart
Babalu Aktif Eğlence Parkı – Go Kart Pisti

Dört araçlık Go-Kart pisti, Beşli Trambolin, Volkanik tırmanma dağı, zıplama kulesi, rodeo ve airhocker masası gibi daha onlarca olun üniteleri çocukların hem zeka hem bedensel gelişimine katkıda bulunmak için sizleri bekliyor.

Parka giriş yetişkinler için ücretsiz, çocuklara da sadece giriş ücreti alınıyor ve içinde gün boyu sınırsız eğlence başlıyor. Sabah gelip kapanana kadar bile durabilirsiniz.

Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri 2023

Hafta içi fiyatları;

1-12 yaş: 200 TL (sınırsız)

1 saatlik giriş: 150 TL (her saat için 50 TL)

Hafta sonu fiyatları;

1-12 yaş: 150 TL (bir saat için)

2 saatlik giriş: 200 TL (her saat için 50 TL)

Jeton: 5 TL

Kart Üyeliği;

1-12 Yaş İçin: 1 aylık üyelik: 1.199 TL.

3 aylık üyelik: 2.999 TL.

6 aylık üyelik: 4.999 TL.

Ziyaret Saatleri Açılış Ve Kapanış Saatleri

Cuma-Cumartesi: 10:00 – 22:00

Diğer Günler: 10:00 – 20:00

Babalu Aktif Eğlence Parkı Ulaşım Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Caddesi Arterium 2. Bölüm No: 13/A – Arterium Alışveriş Caddesi – Başakşehir / İstanbul

Telefon: 0530 264 84 26 – 0212 485 17 75

Nerede?: İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Arterium Alışveriş Caddesinde yer alır.

Nasıl gidilir?: Sizlere kısaca toplu taşıma veya aracınızla bu mekana en kısa yoldan nasıl gidebilirsiniz anlatıyoruz.

Toplu Taşıma ile Parka Ulaşım:

78ZB Zeytinburnu, 89C Taksim, 98 Bakırköy, 146M Mecidiyeköy, 146B Eminönü

Ayrıca Şirinevler, Sefaköy ve Yenibosna’dan parka ulaşan minibüs hatları bulunmaktadır.

Arabayla Ulaşım: Tem Yolu`ndan (her iki yönden): İkitelli sapağıdan çıktıktan sonra önünüze gelen Bankalar Caddesi`nde Başakşehir 1. 2. Etap levhasını takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide kadar getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi’ne ve Babalu Aktif Eğlence Parkı`na ulaşacaksınız.

E5`den: Basın Ekspres yolundan Başakşehir – İkitelli yönüne doğru devam ederek çıkacağınız bankalar caddesinde Başakşehir 1.2. Etap levhalarını takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi`ne ve Babalu Park`a ulaşacaksınız.

Navigation ile ulaşmak için: İstiklal Caddesi No.15 / Başakşehir / İstanbul (Bu noktaya geldiğinizde Babalu Aktif Eğlence Parkı, Arterium Alışveriş Caddesinde Migrosun yanında bulabilirsiniz).