İBB Florya Sosyal Tesisleri

Florya Sosyal Tesisinde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor.

Florya Şahin Tepesi

florya sosyal tesisin hemen yanında bulunan mükemmel deniz manzarası olan eşsiz bir yer. Yalnız uyarmak isteriz ki hafta sonları bazen çok kalabalık olabiliyor.

iBB Florya Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatı

Sosyal Tesislerimizin klasik kahvaltı tabağında dört çeşitten oluşan örgü peyniri, dil peyniri, beyaz peynir ve kaşar peyniri, tavuk ve dana jambon ile zeytin, bal, tereyağı ve reçel bulunuyor.

Fiyatları gayet ucuz olmakla birlikte ortalama bir kahvaltı kişi başı 30tl ile 45tl. arası değişmektedir.

iBB Florya Sosyal Tesisleri Resimleri

iBB Florya Sosyal Tesisleri Nerede Nasıl Gidilir?

Açık Adres: Şenlikköy Mh. Eceler Sk. İtfaiye Arkası – Florya / Yeşilköy – İstanbul

Telefon: 444 10 34

Nasıl Gidilir?: 1) Otobüs ile: İETT’nin BN1, BN2 ve BN3 kodlu hatları size sahilyolundan kolayca Florya’ya getiriyor.
Ayrıca Florya’nın kendi otobüs hatları var: 73T (Bakırköy, Şirinevler, Florya) 73Y (Yenibosna, Ataköy, Yeşilköy, Florya) ve 73F (Taksim, Topkapı, Florya) ama özellikle Taksim otobüsleri çok seyrek kalkıyor.

2) “Florya-Bağlar” durağı var. Burası Florya sahile, yani Florya’nın canlı yerlerine oldukça uzak. Yaklaşık 2 kilometre kadar.

3) Metrobüs ile: Florya durağında inip buradan minibüslere binmek. Yada son olarak Taksim’den sarı dolmuşlara binerek gidebilirsiniz. Konum bilgisi için tıklayın.

Ve son olarak İstanbul’da bulunan diğer bütün sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’daki Sosyal Tesisler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atmanızı öneririm. Başka bir gezide görüşmek üzere kendinize iyi bakın. :)