Doğanın içerisinde doğanın akışını bozmayan mimarisi ile Saklı Bahçe huzuru yakalayabileceğiniz nadide mekanlardan. Şelale ve kuş sesleri eşliğinde yorgunluk kahvenizi içerken doğanın size sunduğu ihtişamın tadını çıkarın. Dört mevsim hizmet alabileceğiniz mekanın dizaynı ahşap ve taş işliği ile dekorize edilerek otantik bir hava katılmış. Haftasonu doğa severlerin uğrak mekanı haline gelen Saklı Bahçe, konuklarını ağırlamayı bekliyor.

Saklı Bahçe’de Alkol servisi yok. Ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz mekan son derece nezih bir yer. Siz kahvelerinizi yudumlayıp koyu bir sohbete dalmışken, çocuklarınızın oynayabileceği oyun parkları mevcuttur. Mekanda müşteriler için otopark sıkıntısı yok.

Saklı Bahçe Restaurant’ta özel günleriniz bir başka güzel olacak. Mekanda bulunan altı yüz kişilik açık, yüz elli kişilik kapalı alan ile misafirlerinin en özen günlerinde bile yanında oluyor. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için Saklı Bahçe’ye göz atmalısınız.

Saklı Bahçe’de Ne Yenir Fiyatları ?

Köy Kahvaltısı : 25 TL

İftar Menüsü    : 25 – 45 TL

Grup Menü      : 22 – 45 TL (En az 20 Kişi)

Saklı Bahçe Resimleri

Saklı Bahçe Nerede? ve Nasıl Gidilir ?

Adres   : Alabalık Vadisi Maşukiye Kartepe – KOCAELİ

Telefon: 0262 354 2190

Gsm     : 0536 373 7823  |  0535 425 3852

Nasıl Gidilir: Doğayla iç içe harika bir kahvaltı yapmak için Saklı Bahçe sizleri bekliyor. Saklı Bahçeye ulaşabilmek için İstanbul ve Ankara yönünden, otobandan İzmit Kartepe çıkışından çıkılması gerekir; Kartepe yönü takip edilerek Maşukiye  merkeze kadar dokuz kilometrelik bir yolculuk yapılır. Maşukiye merkezden Alabalık Vadisi’ne doğru bir buçuk kilometrelik harika bir doğa turu yapılır. Saklı Bahçe Şelaleli Restaurant Tabelaları size yol boyunca yardımcı olacaktır. Konum için tıklayın.