BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Abone Ol
Bildir
30 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
isimsiz
isimsiz
6 yıl önce

Oradaki hayvanların bakımı için masraflar düşünüldüğünde (veterinerinden, işçisine kadar, hayvanların beslenmesi, egzotik hayvanların ithal edilmesi) aslında çok pahalı değil, tabii ailece gelindiğinde aile indirimi şart.
Ben Ankara’da yaşadığım için bahçenize gelemiyorum.

SELİN
SELİN
6 yıl önce

Aslında Kimse Gitmemeli Hayvanat Bahçelerine Yazık Hayvanlar Kendilerini İnsanlara Sergileyecek Onların Gözlerini Doyuracaklar Diye Doğal Yaşamlarından Oluyorlar Çok Yazık Sevimli Dostlarımıza.

İsimsiz
İsimsiz
7 yıl önce

Yaa çok pahalı 6 kişi gitsek 571 TL tutuyor ya ucuz olsa iyiydi

adanalı
adanalı
7 yıl önce

milletimiz sigaraya, cep telefonuna ve pek çok şeye para bulurken malsf. kitap ve kültürel faaliyetlere para bulamaz nedense. 32 lira bi İskender-kola parası, bu para karşılığında onlarca hayvan çeşidi kendi ortamlarında gezilip görülüyor, bence değer, 32 lirayı buna vermeyen başka nerelere 32 liranın gittiğine baksın lütfen

Ferit
Ferit
2 yıl önce
Yanıtla  adanalı

70 tl oldu halkın hissettiği enflasyon bu boyutlarda maalesef…

Mukadder
Mukadder
8 yıl önce

Fiat çok yüksek.Çok geniş bir alan ama çok düzensiz.her yeri tam olarak göremiyorsunuz.çocuklar için ata binmek 30m.lik bir tur 10₺.bindiği ile indiği bir oluyor.En çok ta hayvanlar bakımsız.Hele kutların durumu içler acısı.Biri uyuz olmuş devamlı kaşınıyor.Kaşınırken onu seyreden halkın üzerine tozlar savruluyor.Diğer kurtun vücudu yara içinde.Deri parçaları kopmuş vücudundan.Bu pazar gittim(29.05.2016) Gözümün önünden gitmiyor.Uykumun arasında hatırlayıp kaşıntı tutuyor.Özel olduğu için aldıkları paraya bakıyorlar.Belediyenin ve yetkililerin el atmasını rica ederim.

HURİYE
HURİYE
8 yıl önce

Bu kadar fiyat pahalı olursa bu yoklukta insanlar nasıl gelecekler herkes boğazını zor doyuruyor 3 kişi gitmek 100 lira sadece giriş gerisini siz düşünün

Orhan
Orhan
8 yıl önce

Bu ne fiyat kardesim dalgamı geçiyorsunuz herkez tekbasınamı gidiyor sanki 32 lira nedir ya

Murat
Murat
8 yıl önce

Bence bu fiyat az bile yüzlerce farklı hayvan ve bitki türlerini yakından görme şansını yakalamış oluyorsunuz bölgenin tamamını gezebilmeniz için sabah erken gelmeniz lazım o kadar güzel bi yerki her tarafını dolaşmaya bazen zaman yetmiyor ve ayrıca burası tamamen kişisen bir yer hiçbir devlet katkısı bulunmuyor bilet paralarıyla hayvanların yem ve sağlık giderleri karşılanıyor içeriye girdiğinizde ödediğiniz paranın az olduğunu düşüneceksinizdir.