Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel – Sapanca / Sakarya

Yayla Alabalık kurulduğu günden beri kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzlü personeli ile Taze Alabalık keyfini siz değerli müştlerilerine sunan ve eşsiz doğası içindeki muhteşem manzarasıyla İstanbul’a 1 saat uzaklıktaki tesisinde hizmet vermektedir. Yayla Alabalık verdiği hizmet ve Güleryüz sayesinde basında yeralmış en iyiler listesine girmiş bir tesistir.

Sapanca Mahmudiye Deresi üzerindeki Yayla Alabalık, yemyeşil ortamıyla sizi karşılıyor. Kiremitte Alabalık taş fırında pişiriliyor. Bunun dışında kaşarlı köfte ve diğer ızgara çeşitleri ile Orman içinde kurulu tesisin hemen ortasında akan İstanbul Deresi ile doğal bir atmosfer kazandırıyor. Ala Carte Menü ve Köy Kahvaltısı hizmetinin yanı sıra Konaklama Hizmeti de bulunmakta.

Yayla Butik Otel’ de dizayn edilmiş, 27 oda bulunmaktadır. Bu odaların 12’si Dubleks, 14’ü Standart, 1’i de Bungalov Suittir. Dubleks odaları ise: 3, 4 ve 5 yataklı. Standart odaların ise: 2 ve 3 yataklıdır. Tüm Odalarda; TV, Kablosuz Fiber İnternet, Merkezi Isıtma, Banyo & Tuvalet bulunmaktadır.

Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Fiyatları

Köy Kahvaltısı: 30 – 40 TL.

Alabalık Restaurant Fiyatları: 35 – 45 TL.

Konaklama Mevsim Şartları Ve Özel Günlere göre değişiklik gösterse de Ortalama 2 Kişilik Odalar: 200 – 350 TL. Arasındadır.

Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Resimleri

Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Video

Yayla Alabalık Restaurant Ve Butik Otel Nerede Nasıl Gidilir

Adres : Mahmudiye Dere İçi Mevkii, Sapanca / Sakarya

Telefon : 0264 582 6420

Nasıl Gidilir ?: Sakarya’ya gitmek için karayolunu veya demiryolunu tercih edebilirsiniz. Tercihinizi karayolu olarak kullanırsanız E-5 veya TEM Otoyolu tercih edilebilir nitelikte. Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra varış noktasına ulaşabilirsiniz.