Ana sayfa Gezilecek Yerler

İstanbul’da Atv İle Safari Yapılacak Yerler

İstanbul'da Atv ile safari yapılacak yerler
İstanbul'da Atv ile safari yapılacak yerler

Yoğun iş hayatının yarattığı stresten az da olsa uzaklaşmak için kendinize heyecanlı bir aktivite seçmelisiniz. İstanbul söz konusu olunca adrenalin dolu aktivite olarak akla ilk ATV safari geliyor. Sevdiklerinizle beraber doğa içerisinde heyecanlı bir gezintiye ATV safariyle adım atarak, şehir hayatının monotonluğundan kaçabilirsiniz.

İstanbul’da ATV ile Safari Yapılacak Yerler

Şile Safari

İstanbul Şile ATV safari Yapılacak YerlerATV safari heyecanını kılcal damarlarına kadar yaşamak isteyenler için en ideal parkurlardan birisinin Şile’de bulunduğunu ifade edebiliriz. 18 km’lik ATV yolu üzerinde 27 farklı parkur yer alıyor. Özgür ve adrenalin dozajı yüksek ATV safarisi için parkurun öneminin oldukça büyük olduğu düşünüldüğünde Şile’yi tercih edebileceğimiz ilk duraklar arasına yazabiliriz. Şile’nin sahip olduğu eşsiz doğa manzarası içerisinden geçerken köyler, tepeler, birçok engebeli arazi, çamur, su birikintileri ve daha farklı zorluklarla karşılaşarak harika bir ATV deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şile’de ATV safari hizmetleri ve fiyatı: İstanbul’da ATV safari turu organize eden firmalar gibi, Şile’de yer alan şirketler de, su geçirmez bir kıyafet veriyor. ATV sürüş güvenliği için kask, eldiven ve çizme gibi hizmetler de sunuluyor. Parkur boyunca herhangi bir kayıpların yaşanmaması için rehberlik hizmeti de veriliyor. ATV safarisi boyunca yanlış yollara sapmamak için rehberin iyi takip edilmesi ve parkur dışına çıkılmaması önem arz ediyor.

ATV safariye katılabilmek için 16 yaşından büyük olunması gerekiyor. 15 dakikalık bir sürüş eğitiminden sonra 60 dakika sürecek ATV safari heyecanı başlıyor. Şile’de ATV safari heyecanı hafta içi ve hafta sonu yaşanabiliyor. Fiyat ise, tüm hizmetler dahil 125 liradır.

Aydos Gölü Safari

İstanbul Aydos Gölü ATV safari Yapılacak YerlerKartal’da bulunan Aydos gölü‘nün doğa manzarası eşliğinde sunulan ATV safari heyecanı 70 dakika sürüyor. Engebeli parkurlar ve çam araçları arasında gerçekleşen safari heyecanı Aydos gölünde verilen çay molasıyla kesiliyor.

Birkaç dakikalık dinlenme ve sosyalleşmeden sonra heyecan kaldığı erden devam ediyor.

Aydos ATV safari hizmetleri ve fiyatları: Aydos’ta safari heyecanı yaşamak isteyenler 120 lirayı gözden çıkarmalılar.

Bu fiyata dahil olan hizmetler ise şöyle; çay molası, su geçirmez kıyafet, çizme, eldiven, kask ve rehberlik hizmeti.

Ulaşım ve kişisel harcamalar ise fiyata dahil değildir.

Aydos safari merkezinde çocuklu aileler için oyun parkı buluyor.

Eşler safari yaparken, çocuklar oyun parkında eğleniyor.

Kemerburgaz ATV Safari

İstanbul Kemerburgaz ATV safari Yapılacak YerlerKemerburgaz’ın harika doğası içerisinde mükemmel bir safari heyecanı yaşayabilirsiniz. Özellikle aşırı engebe ve zorlu parkuru sevenler için Kemerburgaz safari merkezinin daha ideal olduğunu ifade edelim.

Doğayla iç içe bir yaşam ve adrenalin dolu bir aktivite için Kemerburgaz ATV safari sizleri bekliyor.

Kemerburgaz ATV safari hizmeti ve fiyatları: Kemerburgaz safari heyecanı 45 dakika sürüyor.

Öncesinde 15 dakikalık bir sürüş eğitimi var. Sabah organizasyonlarına katılacaklar için kahvaltı ve sınırsız çay da sunuluyor.

Yağmurluk, özel çizmeler, eldiven, güvenli sürüş için kask ve rehberlik hizmeti sağlanıyor.

Toplam hizmet bedeli ise, 125 liradır. Ancak kahvaltılı organizasyona dahil olmak isteyenler ek olarak 25 lira daha ödeme yapıyor.

Yine çocuklu aileler için evcil hayvanların yer aldığı bir çocuk park alanı yer alıyor.

Çatalca Safari Turu

İstanbul Çatalca ATV safari Yapılacak YerlerTozu dumana katmak isteyenler için ideal parkurlardan birisi, Çatalca’da bulunuyor.

Arazinin önemi bir bölümü toz cinsindendir.

Yağmurlu havalarda ise, çamurlu bir araziyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu da, ATV safari heyecanını daha da katlıyor. Çatalca ATV safari turu yaklaşık 60 dakika sürüyor.

Çatalca ATV safari hizmet ve fiyat bilgisi: 60 dakikalık ATV safari heyecanı öncesinde 15 dakikalık bir sürüş eğitimi veriliyor.

16 yaşından büyüklerin katılabilecekleri eğitimlerle iyi bir ATV kullanıcısı olabilirsiniz. Bununla beraber parkur boyunca rehberlik hizmeti de sağlanıyor.

Kask, yağmurluk, çizme, eldiven de ATV safari hizmetlerine dahil. Fiyat ise, 130 lira.

Polonezköy ATV Safari

İstanbul Polonezköy ATV safari Yapılacak YerlerYine mükemmel bir adrenalini, harika bir doğa oluşumu içerisinde yaşamak isteyenler için en iyi duraklardan birisini Polonezköy olduğunu söyleyelim.

ATV safari parkuru olarak birçok engebe, çamur, toz ve çukurlara sahip Polonezköy ATV safari parkurları harika bir deneyim yaşamak isteyenleri davet ediyor.

Polonezköy ATV safari hizmet ve fiyatı: Polonezköy’de safari turu için bir gününüzü ayırabilirsiniz. Çünkü kahvaltıyla başlayan ve cızbız keyfi sunan tur şirketleri var.

Bunların haricinde gün içerisinde ATV safari keyfini yaşayıp da, programınıza devam edebilirsiniz.

Hizmetler içerisinde; kıyafet, çizme, eldiven, kask, ATV sürüş eğitimi ve rehberlik yer alıyor. Fiyat ise, 130 lira.

 

1 YORUM

  1. Bu arada belgrad safariyi unutmuşsunuz ben bi çoğuna gittim. Belgrad göl çamur debili şarkılara sahip ve at atv jeep bisiklette var ve aylecene yapma imkanıda var kedilerden dolayı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.