İstanbul’da hizmet veren Sosyal tesislerden biri olan Nurtepe Sosyal Tesisleri nerede? nasıl gidilir? ve neler yenir birlikte inceleyelim.

İstanbul birçok gezilecek mekanı ile biliniyor. Bu mekanlarda ziyaretçilerin güzel bir şekilde ağırlanabileceği  çeşitli tesisler oluşturuluyor.  Bu tesisler sayesinde muhteşem manzaraları eşliğinde oldukça anlamlı ve güzel vakit geçirilmesi hedefleniyor. Nurtepe Sosyal Tesisleri de ziyaretçilerine kaliteli bir vakit geçirmeleri için gerekli olan tüm imkanları sunuyor. En özel günlerin ve önemli olan anların burada geçirilmesi ile en iyi hizmet sunma garantisini veriyor.

Nurtepe Sosyal Tesisleri Hakkında Bilgi

Kağıthane Belediyesi sosyal tesisleri arasında bulunan bu tesis ziyaretçilerin en güzel şekilde ağırlanabileceği şekilde dizayn edilmiş bir mekandır. Güzel bir manzaraya sahip olması ve Hasbahçenin eşsiz manzarasına da hakim olması ise tesisin en güzel avantajdır. Çeşitli etkinlikler için oldukça uygun olan tesiste düğün,  toplantı,  nişan gibi birçok etkinliği yapmak mümkün oluyor. Kişi başınıza göre menü seçeneklerini de inceleyerek en güzel şekilde hizmet almanız sağlanıyor. Büyük toplantı organizasyon için ideal bir şekilde hizmet vermenin önemini benimseyerek müşteri memnuniyeti odaklı ve güvenilir hizmet veren bir ekip ile çalışmalar sürdürülüyor.

Nurtepe Sosyal Tesislerinde Yemek Hizmeti

Tesis bütün bu güzelliklerini en güzel şekilde destekleyen ve Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini yer aldığı menüleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor. Ayrıca tüm düğün, nişan, davet, toplantı gibi kalabalık organizasyonlarda kullanabileceğiniz menü çeşitleri ve uygun fiyatları ile karşılaşıyorsunuz. Beyaz et yemekleri ve kırmızı et yemeklerinin bulunduğu içerisinde tatlı, düğün pastası,  içecek, salata ve yemek çeşitlerinin bulunduğu farklı menü seçenekleri beğeninize sunuluyor. Ayrıca Nurtepe Sosyal Tesisleri içinde yer alan Kır kahvesi ve Kafeteryada da birçok atıştırmalık lezzetler sunuluyor. Bunları da; çay,  meşrubat,  kahve, kurabiye, yaş pasta, poğaça,  simit, börek,  pizza, hamburger, sandviç, köfte ve dondurma şeklinde sıralayabiliriz. Ailece yapılacak bir gezinti de topluca yapılacak organizasyon da Nurtepe Sosyal Tesisleri ile çok güzel ve eşsiz olacak. Nurtepe Sosyal Tesisleri muhteşem lezzetleri ile de sizleri davet ediyor.

Nurtepe Sosyal Tesisleri Fotoğrafları

Nurtepe Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Nurtepe, Artı Sok., – Kağıthane / İstanbul

Nasıl Gidilir: Hasdal – Okmeydanı bağlantı yolundan devam edip Kağıthane çıkışından çıktıktan sonra buraya ulaşabilirsiniz. Konum bilgisi için tıklayın.

Ve son olarak İstanbul’da bulunan diğer bütün sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’daki Sosyal Tesisler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atmanızı öneririm. Başka bir gezide görüşmek üzere kendinize iyi bakın. :)