Keltepe Kayak Merkezi | Nerede, Giriş ve Ziyaret Ücretleri – KARABÜK

Keltepe Kayak Merkezi
Keltepe Kayak Merkezi - Karabük

Keltepe Kayak Merkezi, Karabük’te kış turizminin en önemli alanlarından bir tanesi olarak dikkatleri çeker. Bölge halkının daha kaliteli bir deneyim yaşaması adına tercih edilen kayak merkezinde kış aylarının keyfini sürmek oldukça avantajlı.

Karabük ve çevre illerden gelenlerin günübirlik kayak tatili yapabildiği bu kayak merkezi son dönemlerin en ideal seçenekleri arasında!

Siz de Karabük’te eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız ve kayak merkezinde harika zaman geçirmeye hazırsanız Keltepe’de sizi nelerin beklediğine daha yakından bir göz atın!

Kısa bilgi: Eğer Türkiye’deki Kayak Merkezleri hakkında daha fazla bilgi isterseniz şöyle buyurun.

Kayak Merkezinden Kısa Bir Video

Daha fazla video gelmesi için lütfen Youtube Kanalımıza Abone olun. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Pistler ve Aktivite İmkânları

Karabük merkezine 23 km mesafede bulunan Keltepe Kayak Merkezi, yeni bir tesis olması nedeniyle sadece çevre halkı tarafından bilinmektedir. Bölgenin kayak turizmi konusunda canlandırılması adına kurulan tesis kalitesiyle dikkatleri çekmeyi başarır.

Kayak merkezinde bulunan 3 mekanik tesis, 4 adet pist, kafeterya ve kayak kiralama alanı sayesinde kayak deneyimini yaşamak bir başka olur. Üstelik burada zaman geçirmenin çok avantajlı olduğundan da bahsetmek gerekir.

Keltepe Kayak Merkezi Pistleri
Keltepe Kayak Merkezi Nerede ve Aktiviteler

Yeni ve kaliteli bir kayak merkezinde zaman geçirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli detaylar arasında kayak heyecanını yaşamak var.

Karla kaplı pistlerde sevdiklerinizle doyasıya kaymak ve zamanın keyfini çıkarmak mümkün. Özellikle de manzaraya karşı kayak heyecanını yaşamak isteyenler için bu merkezde zaman geçirmek oldukça değerli.

Karabük Keltepe
Karabük Keltepe

Telesiyej imkanlarının yanında teleski ve baby lift de kayak merkezi tarafından kayak severlere sağlanan imkânlar arasında. Siz de tercihinizi bu kayak merkezinden yana kullanarak eşsiz bir deneyim yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.

Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti: 2023

Ziyaret saatleri: Bu güzel kayak merkezini saat: 09:00 – 20:00 arası ziyaret edebilirsiniz.

Giriş ücreti: Kayak heyecanını fazlasıyla yaşamayı arzu edenler için ön plana çıkan bir alternatif olan Keltepe Kayak Merkezi’nde zamanınızı daha kaliteli bir şekilde değerlendirme imkânına sahip olabileceksiniz. Neden mi? Çünkü bu kayak merkezinde uygun fiyatlarla kayak heyecanına ortak olabilirsiniz.

Aşağıda kayak merkezi ile ilgili genel fiyatlara bir göz atın!

  • Kayak Takımı Kiralama – 150 TL
  • Snowboard Kiralama – 180 TL
  • Kayak Pantolonu Kiralama – 80 TL
  • Kayak Montu Kiralama – 80 TL
  • Kask, Eldiven ve Gözlük Kiralama – 50 TL (Parça Başı)
  • Kızak Kiralama – 50 TL (1 Saat)

Keltepe Kayak Merkezi Ulaşım

Adres: 78000 Karaağaç, Merkez / Karabük

Nerede?: Karabük merkezine yaklaşık 23 km uzaklıkta bulunan kayak merkezine seyahat etmek için özel aracınızı ya da servisleri tercih edebilirsiniz.

Nasıl gidilir?: Hafta sonu 100.Yıl Güneş Market önünden, Karabük Terminali karşısındaki Şelale Büfe önünden ve Cuma Pazarı’nın hemen karşısında bulunan Eski Diş Hastanesi önünden hareket eden servisler için kalkış saati sabah 10.00. Geri dönüşte ise kalkış saati 16.30. Özel araçla seyahatte ise kayak severlerin yolda sorun yaşamamaları adına araçlarında zincir bulundurmaları çok çok önemli!

Konum Bilgisi