BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Abone Ol
Bildir
8 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Kemal Köşker
Kemal Köşker
4 yıl önce

Çok güzel bir yer. Sonuçta kamp hayatı. Içinde tüm ihtiyaçlarınızı karsilayabileceginiz bir market ve cafe var fiyatları gayet makul. Kredi kartı geçiyor.

selda
selda
5 yıl önce

Yeni gittik.İstanbulun stresini geride bırakmak için ideal bir yer.Küçük bir köy diyebilirim.Çok beklentiniz olmasın.Alışveriş poşetlerinizi doldurun,mangalınızı alın hafta içi kafa dinleyin çoluk çocuk,nine , dede.Lüks konfor arayan Akdeniz,Ege,Kıbrıs a gidebilir.

Selim
Selim
7 yıl önce

Aslında sahil konum itibari ile çok iyi yerde. İstanbul’dan adımını dışarı atar atmaz tatildesin. Fakat temizlik sıfır, hijyen sıfır. Bungalovlara hiç bakım yapılmamış. İçerisi örümcek ağı olmuş. Ne bi cila nede bi boya yapılmış. Kumsal alanda temizlik yine sıfır. Akşamdan şezlonglar nasıl bırakıldıysa sabah öyle bulursun. Ne bi düzeltme nede temizlik.
Sahilde bi tane yarı market yarı Cafe tarzı bi yer var. Mecburiyetten orda yemek yedik. Pislikten ve sinekten geçilmiyor. Lütfen en kısa zamanda Oray’a ciddi bir bakım yapın. Vede Kasanızda pos makinesi bulundurun. Hangi devirde yaşıyoruz???

Ayyuzlum Ayyuzlum
Ayyuzlum Ayyuzlum
9 yıl önce

bu hafta gıtcez kısmetse bakalım

Sema Demirell
Sema Demirell
11 yıl önce

Yakin olan market ler neler var mutfak varmi yemek yapabilirmiyiz

Gezilmesi Gereken Yerler
Gezilmesi Gereken Yerler
11 yıl önce

İçerisinde ufak bir market mevcut, oradan istediğinizi alabilirsiniz yada istediğiniz bir şey varsa onlar size pişirip veriyorlar.

İrem Balkaç
İrem Balkaç
11 yıl önce

Ne dıyon sema jsdfghjkl

Ilayda Çenşi
Ilayda Çenşi
11 yıl önce

hll sema