Silivri Köy Pazarı Ucuza Organik Ürünler – İSTANBUL

Silivri Köy Pazarı İstanbul
Silivri Köy Pazarı Ucuza Organik Ürünler

Silivri Köy Pazarı, İstanbul il sınırları içerisinde bulunan bir alışveriş alanıdır. İlçe halkının geleneksel organik ürünlere ucuza ulaşması ve alışveriş yapması adına kurulan pazarda adeta bir panayır havası esmektedir.

Önemli bilgi: İstanbul‘da organik alışveriş avına çıkmışken İstanbul’daki Sosyete Pazarları listemize de mutlaka bir göz atmalısınız. Diğer pazar yerleri de en az burası kadar keyifli.

Silivri Köy Pazarı ve Ucuza Organik Ürünler

İstanbullular için kusursuz bir Pazar yeri olarak kabul edilen bu köy pazarında siz de keyifli zaman geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? O halde sizi bekleyen birbirinden özel ürün deneyimlerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Silivri Köy Pazarı Nerede ve Nasıl gidilir?
Silivri Köy Pazarı Nerede ve Nasıl gidilir?

Silivri Belediyesi’nin girişimleri ile kurulan bir Köy Pazarı olarak bu alan Şubat 2020’den bu yana hizmet vermektedir. Bölge halkının alışveriş yapabileceği bir merkez olan pazarda aracı olmaksızın üreticiden tüketiciye ürün satışı yapılması amaçlanıyor.

Bu çerçevede tüketicilerin daha uyguna ürün satın alması da amaçlanıyor. Üreticilerin desteklenmesi ve tüketicilerin de bütçesinin korunması adına oldukça önemli bir işlevi olan pazarda meyve sebzeden baharatlara kadar hemen her konuda ürüne ulaşmak mümkün.

Ucuz ve Organik Doğal Ürünler

Silivri Köy Pazarı Ucuza Organik Ürünler
Silivri’de Ucuza Organik Ürünler

Marketlerde bulamayacağınız doğallıkta ürünleri satın almanızı sağlayan bu pazar aynı zamanda üreticiyle bir buluşma alanı olarak da kabul ediliyor.

Pek çok tüketicinin uygun fiyatlar için tercih ettiği pazarın ilçede üretilen ürünlerin satışına olanak sağlaması sayesinde yerli üretime de destek sağladığını ifade etmek gerekir. Bu nedenle Silivri Köy Pazarı çok değerli bir nokta.

Ziyaret Saatleri: Silivri’de pazar alışverişi için her gün saat 08.00 ile 21.00 saatleri arasında bu güzel yeri gezebilirsiniz.

Silivri Köy Pazarı Ulaşım

Adres: Piri Mehmet Paşa, Atatürk Cd. No:2, Pk. 34570 – Silivri / İstanbul

Nerede?: Silivri’nin en merkezi noktalarından birinde yer alan Silivri Köy Pazarı’na gitmek için bulunduğunuz konumdan Silivri istikametine giden bütün otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Nasıl gidilir?: Toplu taşıma ile gelmek istemeyenler içinse özel araçla ulaşımı çok kolay bir noktada bulunuyor. Pazarın yanı başında bulunan İSPARK Silivri Meydanı Açık Otoparkına aracınızı park edebilirsiniz.

Konum Bilgisi