Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri / İstanbul

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri
Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri

Dolu dolu bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri tam size göre. İster göl manzarası eşliğinde sessiz sakin bir kahvaltı isterseniz çoluk çocuk ailece piknik yapmak isteyin bu tesisi çok beğeneceksiniz. Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları ve nerede?, nasıl gidilir? bilgileri yanı sıra işinize yarayabilecek pek çok bilgiyi sizler için kaleme aldık. Spor alanları, çocuk parkları, yürüyüş parkurları ve daha nice aktivite imkânı ile hem size hem de ailenize iyi gelecek bir yer.

Önemli Not: Tesis Salı günleri hizmet vermemektedir.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Hakkında Genel Bilgiler

Öncelikle Gölet Parkı hakkında da biraz bilgi vermekte fayda olduğunu düşünüyorum. Su oyunları ve su gösteri alanları, amfileri, spor alanları, çocuk parkları, piknik alanları, yürüyüş parkurları ve seyir terasları ile eşsiz bir kültür ve eğlence sahası görevi gören park hem eğlence hem de dinlenme imkanını aynı anda sunmaktadır.

Tesis, 200.000 metrekarelik Sultanbeyli Gölet Parkı projesi kapsamında 2014 yılının Şubat ayından bu yana İstanbullulara kafeterya ve restoran hizmeti vermektedir. 750 metrekarelik açık alan ve 200 metrekarelik restoran alanıyla aynı anda toplam 470 kişiye hizmet verilebilen tesis Gölet Parkın en büyük tamamlayıcısı olarak dikkat çekmektedir.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları
Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları

Günün en önemli öğünü olan kahvaltıya hafta içi çok özen gösteremeyebilişiniz. Bir hafta sonu yapacağınız güzel bir kahvaltı ile hafta içi yapamadığınız kahvaltıları telafi etmek isterseniz bu tesis tam size göre. Gelelim fiyatlara

Kahvaltı Tabağı: 20 Lira

Serpme Kahvaltı (Kişi Başı): 35 Lira

Omlet Çeşitleri: 6-12 Lira arası

Tava Patates: 5 Lira

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Menü

Tesis aynı zamanda verdiği restoran hizmeti ile enfes tatları ve özel spesiyalleri bizlerle buluşturuyor. Izgara ve balık çeşitleri yanı sıra zeytinyağlılar ve aperatifler ile öğle ya da akşam yemeklerine renk katıyorlar. Tesisin özel spesiyali ise; Sebzeli Krep Pane ve Sultan Köftesi.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Fiyatları

Zeytinyağlılar: 6-8 Lira arası

Izgara Çeşitleri: 12-28 Lira Arası

Balık Çeşitleri: 17-25 Lira arası

Tatlılar: 6-9 Lira arası

Sebzeli Krep Pane: 8 Lira

Sultan Köftesi: 17 Lira

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?
Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Fatih Mahallesi, Beşiroğlu Sk. No:35, 34920 – Sultanbeyli / İstanbul

Telefon: 444 10 34

Ulaşım: Araç ile gelmek isteyenler; E80 üzerinden Fatih Sultan Mehmet çıkışından itibaren hiç sapmadan Sultanbeyli’ye kadar gelin. Sultanbeyli çıkışı tabelasından çıkış yapıp Fatih Bulvarı yönünde hiç sapmadan devam edin. Şalgamlı Caddesi çıkışından sağa sapıp tesise ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenle; 14KS – 18Ü – 131 – 132V – KM70 Hat numaralı otobüsleri kullanarak gölet otobüs durağında inerek bu tesise ulaşabilirler. Konum bilgisi için tıklayın.

Ve son olarak İstanbul’da bulunan diğer bütün sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’daki Sosyal Tesisler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atmanızı öneririm. Başka bir gezide görüşmek üzere kendinize iyi bakın. :)