Yalıkavak Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Yalıkavak Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Yalıkavak Plajı. Yalıkavak plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Yalıkavak Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Yüksel Butik Hotel

Yüksel Butik Hotel
Yüksel Butik Hotel

Plaja yakın konumuyla harika bir butik otel. Ayrıca Marina’ya 15, Yalıkavak merkeze 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Hem deniz kenarında hem de otel bünyesinde bulunan büyük bahçe içerisinde şezlonglar ve dinlenme yerleri bulunuyor. Odalar ve ortak kullanım alanları gayet temiz. Çalışanlar ilgili, saygılı ve güler yüzlüler. Kahvaltı ve yemekleri için söylenebileceğimiz tek kelime; muhteşem. El yapımı yemekler oldukça lezzetli. Bol çeşit kahvaltı ise gayet doyurucu. Evcil hayvanları kabul ediyor olmaları da güzel bir ayrıntı.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,5

Oda Fiyatı: 1200 – 1500 Lira

Telefon: (0252) 385 41 65

Adres: Plaj Cd. No:58, Bodrum / MUĞLA

2- Onur Otel

Yalıkavak Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Onur Otel

Butik otel konseptinde hizmet veren bir aile oteli. Gerek temizliği gerekse de verdiği hizmet ile dinlenmek ve güzel vakit geçirmek isteyenler için gerçekten uygun bir otel. Denize yürüyerek birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak şezlong hizmeti de veriliyor. Denizi tercih etmeyenler ise otel içerinde bulunan havuzu tercih edebilirler. Otelin temizliği ve çalışanların içten, samimi tavırları haricinde bir güzel yanı da konumu. Merkeze 5, Marina’ya ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Oteli tercih etmeniz için bir diğer sebep de uygun fiyatı. Sunduğu hizmet ve konum için oldukça uygun fiyatları olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,5 ve 9,3

Oda Fiyatı: 1100 – 1450 Lira

Telefon: (0252) 385 40 92

Adres: Yalıkavak Mahallesi, Plaj Cd. No:36, Bodrum / MUĞLA

3- Kıvanç Otel

Kıvanç Otel
Kıvanç Otel

Otantik bir yer arayan ve özellikle çiftler için oldukça uygun bir otel. Küçük bir otel olmasına rağmen gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Temizlik konusunda başarılı olduklarını ve aynı başarıyı personel seçimlerinde de yakaladıklarını söyleyebiliriz. Güler yüzlü personelleri oldukça yardım sever ve nazik kişiler. Konum olarak da oldukça güzel bir yerde yer alıyor. Plaja ve Yalıkavak’a yürüme mesafesinde. Tek dezavantajı havuzu olmaması olarak göze çarpıyor. Bu dezavantajı yeşillikler içerisinde yer alan bahçe ile bir nebze kapatmayı başarmışlar. Kahvaltı sade ama gayet doyurucu. Fiyatlar için de hizmet kalite dengesi içerisinde gayet makul olduğu söylenebilir.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 8,3

Oda Fiyatı: 1000 – 1250 Lira

Telefon: (0252)  385 26 34

Adres: Yalıkavak Mahallesi, Bodrum / MUĞLA

4- Melise Otel

Yalıkavak Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Melise Otel

Konum olarak plaja en yakın otel olmasa da yine hem plaja hem de Yalıkavak’a 5 dakika yürüme mesafesindeki otellerden birisi. Plaj haricinde isteyenler için havuz seçeneği de bulunuyor. Oda ve kahvaltı konsepti şeklinde hizmet veren otelin personeli ise oldukça nazik, kibar, güler yüzlü ve işini severek yapan insanlar. Kahvaltısı ise oldukça bol seçenekli ve doyurucu. Akşam yemekleri de aynı şekilde bol seçenekli ve lezzetli. Temizlik konusunda da oldukça başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Fiyatlar ise kalite ve hizmet bakımından gayet uygun.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 8,3

Oda Fiyatı: 770 – 930 Lira

Telefon: 0542 820 81 32

Adres: Yalıkavak Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:47, 48990 Bodrum/Muğla