BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Abone Ol
Bildir
67 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Dilber Yankı
Dilber Yankı
2 yıl önce

Atatürk Arboretumu’nun tanıtımına olan katkınız için teşekkür ederiz.

Eser Türksoy
Eser Türksoy
4 yıl önce

Kesinlikle gitmeye değmez. Sadece ağaçlar var. göl desen pis ve bakımsız. hiç bir albenisi yok. hiçbir cazibesi yok… her yer komple bakımsız ve pis. vereceğiniz yol parasına ve giriş ücretine değmez. resim ve videolara aldanmayın. gerçekten değecek bir yer değil.

Yücel
Yücel
4 yıl önce

Kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum, paramı geri versinler. hiç bir özelligi olmayan sadece agaç olan yer gitmeye degmez

Salih
Salih
4 yıl önce

Burası ahşap evmi yoksa ağaç muzesimi anlayamadım

şifa
şifa
5 yıl önce

haftasonu kardeşimle gezi amaçlı gitmiştik. sakın gitmeyin her yerde gelin var ve kendileri daha fazla para ödedikleri için kendilerini oranın sahibi zannediyorlar sizi taciz ediyorlar kesinlikle fotoğraf falan çekemezsiniz ve bizi rahatsız etmeyin dediğinizde de ‘biz buraya 500 lira para saydık bizim önceliğimiz var memurlar öyle söyledi deyip sizi taciz etmeyi kendilerinde hak görüyorlar. eğer harika bi haftasonunuzu berbat etmek istiyorsanız gidin yoksa kesinlikle gitmeyin. berbat olan tatiliniz geri gelmiyor çünkü….bizimki öyle olmuştu..

Abdurrahim birinci
Abdurrahim birinci
5 yıl önce

Ben bu hafta gittim.Bence boşuna gitmeyin.Hem paraya hem emeğe yazık.Devlet ormanına olanlar ayıp.içeri 1 yaşında çoçuğun elindeki simiti sokmuyorlar.Sigara serbest. Emirgana gidin.Fotoğraflara bakarak kanmayın.

Özcan
Özcan
5 yıl önce

Fotoğraf çekip instagram hesabından yayınlayan, çektiği fotoğraflardan kuruş para kazanmayan bir fotoğraf ve doğa sever olarak geçtiğimiz hafta sonu kızımla ziyaret etmeye karar verdik. Ben börtü böceğin ve ağaçların fotoğrafını çekmek istiyordum, kızım da bir doğa aşığı, hep gitmek istediği bir yerdi ve saatler geçirmeyi planlıyorduk. İçeride yiyecek içecek bulunmadığını öğrendiğimizden yanımıza birkaç küçük şişe su, 1 litre kola ve çubuk kraker, vb. atıştırmalık aldık. Girişte çantalarımızı açmamızı istediler. Açtık. Kola şişesini ve kraker paketlerini görünce bunları içeri sokamayacağımızı söylediler. Saatler geçireceğimizi, acıkırsak yemek ve içmek için kullanacağımızı, etrafa saçmayacağımızı söyledikse de, su hariç hiçbir şeyi sokamayacağımızı söylediler. Peki dedik. Bir poşete doldurup emanetlerine bıraktık. Çantamın diğer gözlerini açmamı istediler. Açtım. Kılıfında bulunan tripodumu gören biri onu da sokamayacağımı söyledi! Neden diye sordum. Efendim profesyonel bir aletmiş tripod, onu sokabilmemiz için 420,00 TL ödememiz gerektiğini söylediler. “Allah aşkına profesyonel bir halimiz mi var, fotoğraf çekip instagramda paylaşacağız, beş kuruş para kazandığımız bir şey değil, bu nasıl profesyonel bir alet olabilir? Gelinlikle gelenlerden alın parasını, ama biz amatörüz, her halimizden belli!” Fotoğraf makinesine izin var, ama tripoda yok! Allah aşkına bu neyin kafası! Ağaçlar arasına girdiğinizde güneş yok, börtü böcek çekerken deklanşör hızı gölgede çok düştüğünden tripoda ihtiyaç var, aksi takdirde bulanık çıkıyor fotoğraflar ve kullanılmaz oluyor. Bunları açıkladım kendilerine, saçma bir kural olduğunu söyledim. Bütün yiyeceklerimi, içeceklerimi alın ama tripodumu bırakın dediysem de dinletemedim! Aynı görevli teranesini okudular bana: “Siz çok haklısınız, ama bize verilen emir böyle”. İlk birkaç fotoğrafı makineyi elimde tutup sarsmadan çekmeye çalıştım ağaçlar arasında ama nafile, elim de biraz titrek olduğundan çektiğim fotoğraflar b.k gibi çıktı. 20’şer TL vermemiş olsam çıkıp giderdim, o kadar canım sıkıldı. Sonra yere düşmüş kuru ağaç dallarından derme çatma bir monopod yaptım kendime, biraz olsun düzelttim durumu, ama yok böyle bir kural kardeşim! TRİPODSUZ FOTOĞRAF OLMAZ KARŞİM, OLMAZ! PROFESYONEL BİR ALET DEĞİLDİR TRİPOD!

Bülent
Bülent
6 yıl önce

24-11-2017 tarihinde ziyaret için gittik ücretsiz otoparka aracımı park ettim aracımı başına gittiğimde aracımın sağ arka camını patlatıp hırsızlık yapmışlar malesf bu ilk değilmiş sonradan öğrendik ne hikmet ise yönetim oraya bir kamera sistemi koymamak ta gidenler dikkatli olsun araçlarını oraya park etmesin

1 4 5 6